Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Rożdżałowie: 15-latka i 13-latek nie żyją

Utworzony przez Gość, 2 sierpnia 2011 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Moj narzeczony zginal w wypadku samochodowym przez nieodpowiedzialna osobe 3 miesiace temu, uwierz ze czyta... Uszanujcie bol rodziny to nie miejsce na takie wywody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Takie życie.. Ja jak zrobiłem prawko w wieku 19 lat to przez około pół roku jeździł ze mną ojciec, bo samego mnie nie puszczał, ja się mu wcale nie dziwiłem, dopiero jak zobaczył że jako tako ogarniam to mogłem jeździć sam.
Dokładnie! Młodzi kierowcy powinni mieć kaganiec do 60km/h i to za dużo uważam Powinna na to wejść ustawa niepodważalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ya napisał:
Dokładnie! Młodzi kierowcy powinni mieć kaganiec do 60km/h i to za dużo uważam Powinna na to wejść ustawa niepodważalnie
dokładnie, 5 lat bezwypadkowej jazdy i dopiero wtedy zdjęcie blokady z 60 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Powiem szczerze ,że błysnęłaś inteligencja jak na młoda osobę jeżeli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to chociaż nie pisz czegoś co po przeczytaniu nie jest zrozumiałe dla ciebie .Podałem skrajny przykład nauki jazdy w Polsce przez szkoły jazdy to czego faktycznie uczą, a czego powinni uczyć przywidywania sytuacja na drodze,zachowania się samochodu itp. Mój syn więcej robi kilometrów samochodem w tydzień niż ty przez cały miesiąc ,no ale to ty k...wa jesteś miszczem kierownicy i co ktoś może wiedzieć o jeździe samochodem.
i to jest prawda.....szlag może człowieka trafić,jak instruktor każe trzymać kursantowi wciśnięte sprzęgło na czerwonym świetle....heheh,ciekawe co bedzie jak akurat puści siłownik,albo linka peknie...to jest bezpieczne???A co do awarii pojazdu na drodze..fakt,może się zdarzyć,ale nie oszukujmy sie mnóstwo awarii wynika z zaniedbań uzytkowników aut-peknięte przewody hamulcowe,zamordowane ,albo chinskie tanie i pękajace tarcze hamulcowe-byle taniej i do przodu.Tak sie po prostu nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj ewidentnie winien był kierowca,na zdjęciu wyraźnie widac ,że koła nie były wszystkie właściwe(3 felgi alumy,jedna stalowa,czyli pewnie zapas),kierowca-młody wiejski szpanerek,który włazi do pojazdu w niezbyt pewnym stanie technicznym(zreszta na polskiej wsi to jest prawie norma-póki sie nie rozpada to jest dobrze),zero umiętności,ale poszpanowac można ,i to na takiej fatalnej drodze!!!!przecież ta droga wymaga gruntownego remontu juz od lat!I takie sa tego efekty.Zresztą to co sie na wsiach wyprawia z pojazdami i kierowcami to po prostu zgroza.Wiadomo,że nie wszyscy,ale niestety większość to "niedoszłe Kubice" itd.Tu po prostu zwykła głupota zawiniła....czyli deb*** za kierownicą.Jak się nie ma za grosz rozumu to się nie powinno wsiadać do auta,hulajnogą jeździć.Dobrze by było,żeby równiez i policja wreszcie się wzięła za ruch drogowy na wiejskich drogach-za te wszystkie nie oświetlone traktory,byle jak pozostawione samochody,i stan techniczny pojazdów.....wiem,że być może wtedy połowa czeresniaków miałby wycofane pojazdy z ruchu,ale może by było bezpieczniej trochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny raz już powtarzam że młodzi kierowcy powinni mieć kaganiec do 60km/h i to za dużo Powinna na to wejść ustawa! na wszystko trzeba zapracować - uczmy tego dzieci niech zdążą nabrać wprawy oswoić się z autem Z przepisami na motocykle zrobili porządek świerzak ma ograniczenie co do pojemności silnika i prędkości max w podobny sposób należy rozwiązać problem samochodów uważam Rozwiązanie z pewnością tańsze niż ludzkie życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AA napisał:
Tutaj ewidentnie winien był kierowca,na zdjęciu wyraźnie widac ,że koła nie były wszystkie właściwe(3 felgi alumy,jedna stalowa,czyli pewnie zapas),kierowca-młody wiejski szpanerek,który włazi do pojazdu w niezbyt pewnym stanie technicznym(zreszta na polskiej wsi to jest prawie norma-póki sie nie rozpada to jest dobrze),zero umiętności,ale poszpanowac można ,i to na takiej fatalnej drodze!!!!przecież ta droga wymaga gruntownego remontu juz od lat!I takie sa tego efekty.Zresztą to co sie na wsiach wyprawia z pojazdami i kierowcami to po prostu zgroza.Wiadomo,że nie wszyscy,ale niestety większość to "niedoszłe Kubice" itd.Tu po prostu zwykła głupota zawiniła....czyli deb*** za kierownicą.Jak się nie ma za grosz rozumu to się nie powinno wsiadać do auta,hulajnogą jeździć.Dobrze by było,żeby równiez i policja wreszcie się wzięła za ruch drogowy na wiejskich drogach-za te wszystkie nie oświetlone traktory,byle jak pozostawione samochody,i stan techniczny pojazdów.....wiem,że być może wtedy połowa czeresniaków miałby wycofane pojazdy z ruchu,ale może by było bezpieczniej trochę
tu nie chodziło o stan techniczny samochód był niedawno kupiony i nie jeden czereśniak by taki chciał ale nie w tym rzecz i zapas nie ma nic do rzeczy gówniarz stanowczo za szybko jechał bo chciał zaszpanować prędkościomierz zatrzymał się na 170km/h to daje do myślenia jakim starym gratem na odcinku kilkuset metrów rozwiniesz taką prędkość trochę wyobraźni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Kolejny raz już powtarzam że młodzi kierowcy powinni mieć kaganiec do 60km/h i to za dużo Powinna na to wejść ustawa! na wszystko trzeba zapracować - uczmy tego dzieci niech zdążą nabrać wprawy oswoić się z autem Z przepisami na motocykle zrobili porządek świerzak ma ograniczenie co do pojemności silnika i prędkości max w podobny sposób należy rozwiązać problem samochodów uważam Rozwiązanie z pewnością tańsze niż ludzkie życie
tez tak mysle, gorzej z kontrola tego ograniczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
tez tak mysle, gorzej z kontrola tego ograniczenia...
zaden problem zakladac "kagance" jak w ciezarowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozwiazanie rozsadne ale czy to cos zmieni? jak nie swiezak to pijany z 15 letnim prawkiem albo jeszcze inne ustrojstwo. ludzi sie nie da zmusic, zeby przestrzegali zasad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da sie tylko trzeba wiedziec jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zmusisz ale zredukujesz liczbę "napaleńców"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
da sie tylko trzeba wiedziec jak
a to musi byc jakies skomplikowane wyjscie, bo jak widac nikt nie wprowadzil tego jeszcze w zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inna napisał:
nie zmusisz ale zredukujesz liczbę "napaleńców"
mialam na mysli przepisy drogowe. niektorzy nijak nie potrafia ich zaakceptowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
a to musi byc jakies skomplikowane wyjscie, bo jak widac nikt nie wprowadzil tego jeszcze w zycie
w Polsce wszystko jest skomplikowane z kibolami tez sobie rady nie daja a w Anglii sobie poradzili chociaz mieli najgorszych kiboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrol jeździ ale po fakcie i zwykle jest tam gdzie nie trzeba skarb państwa się bogaci i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozostaje nam chyba jedynie ufac ze wyjezdzajac rano do pracy, wrocimy rownie szczesliwie do domu... nie spotykajac "arystokraty szos"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w Polsce wszystko jest skomplikowane z kibolami tez sobie rady nie daja a w Anglii sobie poradzili chociaz mieli najgorszych kiboli
no wlasnie ale to TAM, TU juz nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo idioty w czerwonym sportowym samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki kraj pomysłów to nie ma a kasę by brali za byle co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...